16.02.2019 Загальноуніверситетський День відкритих дверей

16 лютого 2019 року з 9.00 до 15.00 відбудеться загальноуніверситетський День відкритих дверей. Запрошуємо школярів та їх батьків, вчителів та всіх зацікавлених у співпраці з КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В програмі:

Продовжити читання “16.02.2019 Загальноуніверситетський День відкритих дверей”

Erasmus+ для студентів, аспірантів, викладачів та працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського

Наразі відкрито конкурси за програмою кредитної мобільності Erasmus+ для студентів, аспірантів, викладачів та працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Всі деталі за посиланнями – http://mobilnist.kpi.ua/creditna-mobilnist/, як взяти участь у конкурсі (перелік документів) – http://mobilnist.kpi.ua/competition/.

Всеукраїнський фестиваль інновацій!

Інформуємо Вас, що з нагоди Дня науки в Україні Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі інновацій, який відбудеться 14-16 травня 2019 року. Метою заходу є розвиток культури академічного підприємництва, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх проектів. У рамках заходу заплановано провести:

  • круглий стіл «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України»;
  • конкурс стартап проектів;
  • конкурс інноваційних проектів;
  • навчальний тренінг щодо інноваційної діяльності.

Докладна інформація про фестивалі додається.

«Фонд державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків»

Інформуємо Вас про проведення експериментального проекту «Фонд державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків», який на конкурсних засадах передбачає організацію та проведення відбору проектів стартапів, пов’язаних із створенням та/або використанням винаходів, корисних моделей, промислових зразків, ноу-хау та інших результатів інтелектуальної творчої діяльності, а також визначення та прийняття рішення про переможців зазначеного відбору.

В рамках конкурсу Фонду державного стимулювання на першому етапі передбачається надання переможцеві грантових коштів до 500 тис. грн. у якості послуг із застосуванням платформи «ProZorro» відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі». Продовжити читання “«Фонд державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків»”

Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2019 році!

Розпочато прийом документів претендентів на присудження Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2019 році!

Документи претендентів приймаються по 01 березня 2019 року включно, з 10.00 до 17.00 щоденно крім обідньої перерви, вихідних та святкових, за адресою: м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 3 (вхід через арку). Продовжити читання “Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2019 році!”

Премія Верховної Ради України молодим ученим

Надсилаємо інформацію щодо оголошення  прийому робіт на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.  Премія присуджується за вагомі наукові досягнення  під час проведення фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Продовжити читання “Премія Верховної Ради України молодим ученим”

Обсяги державного замовлення на 2019 рік

Стали відомі обсяги державного замовлення на 2019 рік за спеціалізацією на кафедрі інженерної екології ІЕЕ.

Державне Замовлення на 1 курс на основі ЗНО у 2019 році:

Державне Замовлення на 1 курс магістратури у 2019 році: