Стажування у Словаччині

Українських студентів, аспірантів та викладачів вишів запрошують на дослідницьке або лекційне стажування у Словаччині. Воно проходитиме  2019/2020 академічному році.

Термін подання заявок: до 30 квітня 2019 року (до 16:00).

Пропозиція надається в межах Національної стипендіальної програми. Вона фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки.

Заявки на участь у стипендіальній програмі подаються в режимі онлайн на  сайті www.stipendia.sk або www.scholarships.sk.

Докладну інформацію можна знайти в інформаційному бюлетені.

https://mon.gov.ua/ua/news/trivaye-vidbir-stipendiativ-na-stazhuvannya-u-vishi-slovachchini

Українці можуть пройти навчання у вишах Казахстану – виділено 40 стипендій

Уряд Казахстану виділив 40 стипендій для українців на 2019/2020 навчальний рік. Вони надані відповідно до Угоди про співпрацю в галузі освіти і науки між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан.

Навчання проходитиме на рівні бакалавра (30 стипендій) та магістра (10 стипендій). Термін подачі документів – 12 квітня 2019 року.

Важливо, що вибір навчального закладу і спеціальності залишається за кандидатами. Для участі у конкурсі потрібно подати:

  • анкету встановленого зразка, заповнену друкованими літерами з фотографією, прикріпленою у правому верхньому куті анкети (російською мовою) у 2-х примірниках;
  • копії документів про освіту із зазначенням предметів і отриманих оцінок (балів). Школярам подавати довідку про навчання у випускному класі з оцінками за останнє півріччя, студентам, які не отримали дипломи про освіту, подати довідку з навчального закладу разом із випискою із залікової книжки та копію шкільного атестата з додатком (документ про освіту бажано перекласти російською мовою, завірення нотаріусом не вимагається);

Продовжити читання “Українці можуть пройти навчання у вишах Казахстану – виділено 40 стипендій”

Стипендії на вивчення німецької мови в Баварії

Початок події: 2019-03-25
Останній термін: 2019-03-25

Оголошено конкурс на отримання стипендій від Баварського академічного центру для Центральної, Південної та Південно-Східної Європи (BAYHOST) на літні курси з вивчення німецької мови в університетах Баварії (Німеччина).

Категорії учасників: студенти (починаючи з 2-го курсу), аспіранти, викладачі та співробітники, які володіють німецькою мовою на рівні не нижче В1.

Тривалість курсів: один місяць в липні-серпні (в залежності від обраного університету).

Фінансові умови: стипендія покриває навчання, проживання та харчування.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн аплікаційну форму та підготувати пакет документів, який необхідно надіслати поштою на адресу центру BAYHOST.

Дедлайн: 25 березня 2019 року.

Детальна інформація про програму та пакет документів за посиланням.

За консультаціями щодо участі звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ауд. БІЦ-410,academobility@dir.sumdu.edu.ua, тел. 68-77-84).

Конференція в Познанському університеті технологій 1-4 вересня 2019 року .

Шановні колеги!

До Вашої уваги пересилаємо повідомлення про конференцію, яка відбудеться 1-4 вересня 2019 року в Познанському університеті технологій.

Якщо Вас зацікавила дана інформація, просимо до 25 березня повідомити нам про бажання взяти участь у конференції та надіслати тему доповіді та контактні дані (номер телефону) для того, щоб Департамент міжнародного співробітництва мав можливість вести перемовини щодо підтримки участі представників КПІ ім. Ігоря Сікорського у конференції під час зустрічі з представником Познанського університету технологій, яка відбудеться 25 березня поточного року.

З повагою, Відділ координації міжнародної проектної діяльності Управління міжнародних зв’язків ДМС КПІ ім. Ігоря Сікорського (Просп. Перемоги, 37, корп. 1, кімн. 171/5).

Конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-202 рр.

1 березня 2019 року, Міністерством освіти і науки України, Міністерством освіти, науки і спорту Литовської Республіки та Науково-дослідною радою Литви оголошено конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-202 рр.

До участі запрошуються науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн. Продовжити читання “Конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-202 рр.”

Музичне привітання-подарунок до свята 8-го Березня

Свято весни надовго запам’ятається студентам, викладачам, співробітникам та гостям інституту ІЕЕ які напередодні, 7 березня, в чудовий сонячний день отримали незвичайне музичне привітання-подарунок. До свята 8-го Березня в корпусі 22 ІЕЕ Галерея-клуб ”Енергія Художнього Образу”, відкритий фестиваль авторської пісні ”Точка зору” КПІ ім.Ігоря Сікорського презентували музичний проект “Весняний камертон” за участю лауреатів та дипломантів конкурсів авторської пісні Володимира Пушкіна, Юрія Дмитренка, Олександра Маслєннікова, Юрія Семенюка та студента групи ОН-г61-2 Загорського Дмитра. Продовжити читання “Музичне привітання-подарунок до свята 8-го Березня”