Карантин у КПІ – офіційно

Карантин в університеті починається завтра, 12 березня. Він триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня. Під час нього всі форми навчання будуть дистанційними.

Це передбачено університетським наказом, прийнятим 11.03, відповідно до рішень Кабінету міністрів України.

За умови успішної організації дистанційного навчання відпрацьовувати пропущені через карантин пари – не потрібно!

У студмістечку карантин передбачає скасування масових заходів. Мешканці можуть залишатися у гуртожитку або поїхати додому – за умови доступу до мережі інтернет для дистанційного навчання.

Адміністрація студмістечка організує посилену санітарну обробку приміщень, а також щоденний моніторинг стану здоров’я студентів, що мешкають у гуртожитках.

Наполегливо рекомендуємо не виїжджати за кордон без нагальної потреби. Зокрема, до країн, де спостерігається поширення коронавірусної інфекції.

Про можливі зміни дат та інші важливі новини щодо карантину повідомлятимемо через офіційні інформаційні ресурси.

СВІТОВА ПРОБЛЕМА УТИЛІЗАЦІЇ ЛОПАСТЕЙ ВІТРОГЕНЕРАТОРІВ ДОСЯГЛА СВОГО АПОГЕЮ

Передає Bloomberg:
“Лопасті вітротурбіни не можуть бути перероблені, тому вони накопичуються на звалищах.”

Лопасті вітротурбіни можуть бути довшими крила Boeing 747, тому після закінчення терміну їх служби їх не можна просто витягти. По-перше, вам потрібно розпиляти скловолокно, використовуючи інкрустовану алмазом промислову пилу, щоб створити три шматка, досить маленьких, щоб їх можна було прикріпити до причепа для трактора.
Продовжити читання “СВІТОВА ПРОБЛЕМА УТИЛІЗАЦІЇ ЛОПАСТЕЙ ВІТРОГЕНЕРАТОРІВ ДОСЯГЛА СВОГО АПОГЕЮ”

Держекоінспекція перевірить ТОП-забруднювачів України

За дорученням Прем’єр-міністра Олексія Гончарука Державна екологічна інспекція найближчим часом проведе комплексну перевірку підприємств, які становлять небезпеку для навколишнього середовища. У списку таких підприємств близько 200 об’єктів по всій Україні.

Зараз Держекоінспекція готує перевірку перших 35 підприємств зі списку. Слід зазначити, що перевірятимуть як державні, так і приватні підприємства щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства. Адже від викидів шкідливих речовин, забруднення води та повітря потерпають мешканці всієї України, що погіршує стан їхнього здоров’я та порушує право на чисте довкілля.

Ми зацікавлені у максимальній прозорості та відкритості перевірок. Тому вони будуть проводитися із залученням медіа з метою фіксації порушень та оприлюднення результатів.
Продовжити читання “Держекоінспекція перевірить ТОП-забруднювачів України”

Європа відмовляється від споживання вугілля

Близько 18 країн європейського континенту планує повністю припинити видобуток та спалювання вугілля і знизити таким чином викиди парникових газів. Відмова від вугілля – важливий крок у боротьбі глобальним потеплінням, адже це – найбрудніший вид палива. 

 За даними з відкритих джерел, Німеччина готується відмовитись від споживання вугілля до 2038 року; Великобританія – до 2025 року, Франція – до 2022; Греція – до 2028; Угорщина до 2030 року. Також відмовилися розвивати вугільну галузь Японія, Португалія та Нідерланди. Продовжити читання “Європа відмовляється від споживання вугілля”

УРЯД СЛОВАЧЧИНИ ЗАПРОШУЄ УКРАЇНЦІВ НА НАВЧАННЯ АБО СТАЖУВАННЯ – СТАРТУВАВ ПРИЙОМ ЗАЯВОК

Українських студентів, аспірантів, викладачів вишів та дослідників запрошують пройти навчання, дослідницьке або лекційне стажування у Словаччині. Воно відбуватиметься в межах Національної стипендіальної програми, а відібрані учасники стануть стипендіатами Уряду Словацької Республіки.

Термін подачі заявок:

– до 31 жовтня 2019 року для навчання у літній семестр 2019-2020 навчального року;

– до 30 квітня 2020 року для навчання впродовж 2020-2021 навчального року.

Кандидати мають подати заявки в онлайнформі на сайті www.stipendia.sk або www.scholarships.sk

Докладна інформація про пропозицію є в інформаційному бюлетені. Також можна звертатися до адміністраторів програм:

  • Крістіна Саллерова (kristina.sallerova@saia.sk) – для претендентів із постійним місцем проживання в Словацькій Республіці;
  • Ондрей Арадски (ondrej.aradsky@saia.sk) – для іноземних претендентів.

УРЯД КНР ВИДІЛИВ 45 СТИПЕНДІЙ НА НАВЧАННЯ АБО СТАЖУВАННЯ УКРАЇНЦІВ – ЗАЯВКИ ПРИЙМАТИМУТЬСЯ ДО 27 ГРУДНЯ

Українці зможуть пройти навчання або стажування у вишах Китаю – для цього китайська сторона надала 45 стипендій відповідно до Угоди про співробітництво в галузі науки між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки.

Пропозиція орієнтована на навчання за такими рівнями: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Подати заявку можна до 27 грудня 2019 року.

Перелік необхідних документів для подачі:

  1. Заповнена анкета (оригінал).
  2. Заповнена аплікаційна форма за посиланням.
  3. Заповнена аплікаційна форма (китайською або англійською мовами). Після заповнення потрібно роздрукувати цю анкету, має бути один оригінал анкети з фото та підписом та дві копії цієї анкети. В анкеті має бути зазначений Agency number – 8041. Інструкція до заповнення заявки.

Продовжити читання “УРЯД КНР ВИДІЛИВ 45 СТИПЕНДІЙ НА НАВЧАННЯ АБО СТАЖУВАННЯ УКРАЇНЦІВ – ЗАЯВКИ ПРИЙМАТИМУТЬСЯ ДО 27 ГРУДНЯ”

Всеукраїнська науково-практична конференція “Новітні технології сучасного суспільства (НТСС-2019)”

Шановні здобувачі закладів загільної середньої освіти, студенти закладів фахової передвищої освіти, студенти баклаврату та магістратури закладів вищої освіти. Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Новітні технології сучасного суспільства (НТСС-2019)” ! Вся інформація в запрошенні.