Стипендії на вивчення німецької мови в Баварії

Початок події: 2019-03-25
Останній термін: 2019-03-25

Оголошено конкурс на отримання стипендій від Баварського академічного центру для Центральної, Південної та Південно-Східної Європи (BAYHOST) на літні курси з вивчення німецької мови в університетах Баварії (Німеччина).

Категорії учасників: студенти (починаючи з 2-го курсу), аспіранти, викладачі та співробітники, які володіють німецькою мовою на рівні не нижче В1.

Тривалість курсів: один місяць в липні-серпні (в залежності від обраного університету).

Фінансові умови: стипендія покриває навчання, проживання та харчування.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн аплікаційну форму та підготувати пакет документів, який необхідно надіслати поштою на адресу центру BAYHOST.

Дедлайн: 25 березня 2019 року.

Детальна інформація про програму та пакет документів за посиланням.

За консультаціями щодо участі звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ауд. БІЦ-410,academobility@dir.sumdu.edu.ua, тел. 68-77-84).

Конференція в Познанському університеті технологій 1-4 вересня 2019 року .

Шановні колеги!

До Вашої уваги пересилаємо повідомлення про конференцію, яка відбудеться 1-4 вересня 2019 року в Познанському університеті технологій.

Якщо Вас зацікавила дана інформація, просимо до 25 березня повідомити нам про бажання взяти участь у конференції та надіслати тему доповіді та контактні дані (номер телефону) для того, щоб Департамент міжнародного співробітництва мав можливість вести перемовини щодо підтримки участі представників КПІ ім. Ігоря Сікорського у конференції під час зустрічі з представником Познанського університету технологій, яка відбудеться 25 березня поточного року.

З повагою, Відділ координації міжнародної проектної діяльності Управління міжнародних зв’язків ДМС КПІ ім. Ігоря Сікорського (Просп. Перемоги, 37, корп. 1, кімн. 171/5).

Конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-202 рр.

1 березня 2019 року, Міністерством освіти і науки України, Міністерством освіти, науки і спорту Литовської Республіки та Науково-дослідною радою Литви оголошено конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-202 рр.

До участі запрошуються науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн. Продовжити читання “Конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-202 рр.”

Музичне привітання-подарунок до свята 8-го Березня

Свято весни надовго запам’ятається студентам, викладачам, співробітникам та гостям інституту ІЕЕ які напередодні, 7 березня, в чудовий сонячний день отримали незвичайне музичне привітання-подарунок. До свята 8-го Березня в корпусі 22 ІЕЕ Галерея-клуб ”Енергія Художнього Образу”, відкритий фестиваль авторської пісні ”Точка зору” КПІ ім.Ігоря Сікорського презентували музичний проект “Весняний камертон” за участю лауреатів та дипломантів конкурсів авторської пісні Володимира Пушкіна, Юрія Дмитренка, Олександра Маслєннікова, Юрія Семенюка та студента групи ОН-г61-2 Загорського Дмитра. Продовжити читання “Музичне привітання-подарунок до свята 8-го Березня”

УКРАЇНСЬКІ СТУДЕНТИ ТА МОЛОДІ НАУКОВЦІ МОЖУТЬ ПРОЙТИ СТАЖУВАННЯ В КОРЕЙСЬКОМУ ВИШІ

Українцям пропонують пройти стажування у Корейському інституті науки і технологій. Претендувати на участь у програмі можуть бакалаври та магістри, які проходять або завершують навчання, а також аспіранти 2-3 року навчання. Програма реалізується за фінансової підтримки Уряду Південної Кореї.

Термін подачі документів – 29 березня 2019 року.

Претенденти мають заповнити аплікаційну форму та завантажити скан-копії усіх документів на сайті вишу.

Перевага надаватиметься претендентам, які навчаються за такими напрямами:

  • біомедичні науки і техніка;
  • нанотехнології та інформаційні технології;
  • енергетика та навколишнє середовище.

Продовжити читання “УКРАЇНСЬКІ СТУДЕНТИ ТА МОЛОДІ НАУКОВЦІ МОЖУТЬ ПРОЙТИ СТАЖУВАННЯ В КОРЕЙСЬКОМУ ВИШІ”

У Києві проведуть одразу дві міжнародні виставки для освітян – “Сучасні заклади освіти” та “World Edu”

Нові освітні методики, дидактичні матеріали, кращі практики створення комфортного освітнього простору та досвід управлінців. Ці та інші новітні рішення презентують для учасників міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти” та виставки освіти за кордоном “World Edu”. Вони стартують 14 березня 2019 року в Києві.

Цьогоріч до виставок планують залучити 750 учасників із 25 регіонів України. Також у заходах візьмуть участь іноземні партнери зі Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови, Ізраїлю та Румунії. Серед них – представники вишів та наукових установ, шкіл та дитсадків, закладів профосвіти, міжнародних освітніх агенцій тощо.

У межах виставок заплановано близько 70 тренінгів, семінарів, майстер-класів та інтерактивів. Під час них освітянам розкажуть, як правильно налагодити співпрацю школи та інклюзивно-ресурсного центру, комфортно адаптувати новий зміст освіти до навчального процесу, покращувати професійні компетентності та залучати до роботи інноваційні практики.Відвідати платформи можуть освітяни, управлінці, а також ті, хто зацікавлений в успішному реформуванні національної освіти.

Продовжити читання “У Києві проведуть одразу дві міжнародні виставки для освітян – “Сучасні заклади освіти” та “World Edu””