Українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану.

В межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії.

Прийом заявок проходитиме до 19 липня 2019 року.

Заявки потрібно подавати через онлайн-форму за посиланням: https://enic-kazakhstan.kz/en/fellowship_programme  

Для участі у програмі претенденти надсилають:

 1. копію документа, який посвідчує особу;
 2. копію документа про попередній рівень освіти (із транскрипцією за наявності);
 3. мотиваційне есе;
 4.  рекомендаційний лист;
 5. медичну довідку про стан здоров’я (СНІД, флюрографія);
 6. довідку про відсутність судимості;
 7. лист-запрошення від казахського вишу (за наявності).

Продовжити читання “Українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану.”

Програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та Фундація Coca-Cola оголошують конкурс на участь у 3-у літньому таборі “YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity”

Програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та Фундація Coca-Cola оголошують конкурс на участь у 3-у літньому таборі “YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity” серед українських студентів 1-6 курсів.  

Буде обрано 100 студентів, 50 – із тимчасово переміщених університетів із окупованих територій Сходу України та 50 – із університетів інших регіонів, які зберуться разом для розробки проектів таких сферах:

 • екологія, 
 • гендерна рівність та забезпечення прав і можливостей для жінок,
 • соціальні інновації та громадянське суспільство.

Табір проходитиме з 16 по 20 липня 2019 року. До участі необхідно заповнити заявкуЗаявки приймаються до 25 червня 2019 року.  

YOU Camp надасть учасникам практичні навички з розробки та реалізації проектів, отримати менторську підтримку від експертів різних галузей, допоможе встановити нові корисні контакти. Студенти дізнаються, як збирати дані та обробляти інформацію, розробляти ефективні бізнес-плани, збирати кошти, а також презентувати проекти клієнтам і громадськості. 

Шановні колеги і студенти!

На сайті оновлено інформацію стосовно затвердження тем дипломних проектів бакалаврів та їх керівників. Ознайомитися з інформацією можна на сторінці сайту: ЗАХИСТ ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУ І МАГІСТЕРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

Шановні колеги !

Гродненський державний університет імені Янки Купали (Білорусь) і Університет в Білостоці (Польща) проводять 24-26 вересня 2019 р XIV міжнародну науково-практичну конференцію “Актуальні проблеми екології – 2019” ( “Current Environmental Issues-2019”).

Наукові напрямки конференції:

 1. Транскордонні проблеми охорони навколишнього середовища.
 2. Практичні прийоми в області моніторингу навколишнього середовища.
 3. Стале використання і захист флори і фауни.
 4. Екологічна біохімія, фізіологія і медицина.
 5. Харчові технології для сталого розвитку.
 6. Раціональне використання водних ресурсів і очищення стічних вод.
 7. Раціональне використання земельних ресурсів і рекультивація забруднених земель.
 8. Екологічна освіта для сталого розвитку.

Продовжити читання “Шановні колеги !”

Стажування у Словаччині

Українських студентів, аспірантів та викладачів вишів запрошують на дослідницьке або лекційне стажування у Словаччині. Воно проходитиме  2019/2020 академічному році.

Термін подання заявок: до 30 квітня 2019 року (до 16:00).

Пропозиція надається в межах Національної стипендіальної програми. Вона фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки.

Заявки на участь у стипендіальній програмі подаються в режимі онлайн на  сайті www.stipendia.sk або www.scholarships.sk.

Докладну інформацію можна знайти в інформаційному бюлетені.

https://mon.gov.ua/ua/news/trivaye-vidbir-stipendiativ-na-stazhuvannya-u-vishi-slovachchini

Українці можуть пройти навчання у вишах Казахстану – виділено 40 стипендій

Уряд Казахстану виділив 40 стипендій для українців на 2019/2020 навчальний рік. Вони надані відповідно до Угоди про співпрацю в галузі освіти і науки між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан.

Навчання проходитиме на рівні бакалавра (30 стипендій) та магістра (10 стипендій). Термін подачі документів – 12 квітня 2019 року.

Важливо, що вибір навчального закладу і спеціальності залишається за кандидатами. Для участі у конкурсі потрібно подати:

 • анкету встановленого зразка, заповнену друкованими літерами з фотографією, прикріпленою у правому верхньому куті анкети (російською мовою) у 2-х примірниках;
 • копії документів про освіту із зазначенням предметів і отриманих оцінок (балів). Школярам подавати довідку про навчання у випускному класі з оцінками за останнє півріччя, студентам, які не отримали дипломи про освіту, подати довідку з навчального закладу разом із випискою із залікової книжки та копію шкільного атестата з додатком (документ про освіту бажано перекласти російською мовою, завірення нотаріусом не вимагається);

Продовжити читання “Українці можуть пройти навчання у вишах Казахстану – виділено 40 стипендій”

Стипендії на вивчення німецької мови в Баварії

Початок події: 2019-03-25
Останній термін: 2019-03-25

Оголошено конкурс на отримання стипендій від Баварського академічного центру для Центральної, Південної та Південно-Східної Європи (BAYHOST) на літні курси з вивчення німецької мови в університетах Баварії (Німеччина).

Категорії учасників: студенти (починаючи з 2-го курсу), аспіранти, викладачі та співробітники, які володіють німецькою мовою на рівні не нижче В1.

Тривалість курсів: один місяць в липні-серпні (в залежності від обраного університету).

Фінансові умови: стипендія покриває навчання, проживання та харчування.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн аплікаційну форму та підготувати пакет документів, який необхідно надіслати поштою на адресу центру BAYHOST.

Дедлайн: 25 березня 2019 року.

Детальна інформація про програму та пакет документів за посиланням.

За консультаціями щодо участі звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ауд. БІЦ-410,academobility@dir.sumdu.edu.ua, тел. 68-77-84).