[з 03.06.2020] Бронювання та викуп путівок на літнє оздоровлення

літнє оздоровлення 2020

Цьогоріч бронювання та викуп путівок відбуватиметься виключно онлайн

З 03.06 розпочалась видача ПРОМОКОДІВ та посилань для онлайн бронювання для співробітників, щоб ви змогли першими забронювати путівку та скористатися пріоритетом та пільговою вартістю для працівників та здобувачів освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського.

З 10.06 стартує онлайн продаж путівок для всіх бажаючих.

Дізнатися дати заїздів та ціни на путівки до баз відпочинку КПІ ім. Ігоря можна тут

Команда “KPIrelax”

Оздоровчий комплекс “Маяк”

Пансіонат “Маяк” розташований на березі Чорного моря в селищі Лазурне Скадовського району Херсонської області (90 кілометрів від м. Херсон). Чисте море, яскраве сонце, піщані пляжі чекають на відпускників. Відпочивальники проживатимуть у 6-поверховому корпусі, який знаходиться за 100 м від берега моря, в кімнатах на дві-три особи з усіма вигодами. Корпус з’єднано критим переходом з їдальнею на 500 посадочних місць.

Відпочивальники забезпечуватимуться триразовим харчуванням. До їх послуг різноманітні культурні заходи – кіно, концерти, дискотеки. Облаштовано спортивні майданчики для гри у волейбол, футбол, є необхідний спортінвентар.

Бази відпочинку “Політехнік” та “Сосновий” радують відвідувачів протягом цілого року у форматі вихідного дня. Це прекрасні місця для заміського відпочинку в оточенні вічнозелених сосен. Розміреність, свіже хвойне повітря, пташині переливи приваблюють сюди людей старшого віку. На території таборів є доглянутий пляж, спеціально відведені місця для пікніка і створені самою природою умови для шанувальників рибалки.

Спортивно-оздоровчий табір “Політехнік”

Спортивно-оздоровчий табір “Політехнік” розташований у мальовничому куточку біля с. Глібовка на березі Київського моря. Під зеленим шатром соснового лісу розмістилися цегляні триповерхові спальні корпуси, їдальня, адміністративна будівля. База відпочинку щорічно оновлюється та упорядковується.

Військово-студентський спортивний оздоровчий табір “Сосновий”

Табір відпочинку “Сосновий” знаходиться на березі Дніпра, у м. Українка Київської обл. Табір відкритий у серпні 1957 р., відновив роботу в 2008 р. До послуг політехніків тут чотири теплі затишні стаціонарні корпуси з білої цегли (три – для відпочивальників, один – для обслуговуючого персоналу, медпункту та інших служб), їдальня на 200 місць, центр дозвілля, спортивні майданчики. Номери в корпусах на 2-3 особи з санвузлом, холодною та гарячою водою.

Студентський гірсько-спортивний оздоровчий табір «Глобус»

Студентський гірсько-спортивний оздоровчий табір «Глобус» розташований у Івано-Франківській обл., Надвірнянського району, смт. Ворохта 10-й км. у притулку «Чорногора» на кордоні Карпатського національного парку, неподалік вершини Говерла. Студентський табір “Глобус” – відкритий у 1994 році.

На території бази є спортивні майданчики для футболу та волейболу, тенісний стіл, “кострище” – місце, де перед або після походів збираються їх учасники, щоб душевно посидіти з гітарою та поділитися спогадами і цікавими моментами своїх подорожей.