[протягом року] План проведення наукових та науково-технічних заходів на 2020 рік

План проведення наукових та науково-технічних заходів Науковці університету організують та проводять ряд наукових і науково-практичних конференцій і семінарів. Наукові заходи – важлива складова комплексного, системного підходу до креативної форми навчання та інтенсивного наукового пошуку.

ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА Другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 101 Екологія (для обговорення)

Інженерна екологія та ресурсозбереження

(Environmental Engineering and Resource Conservation)

ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА

Другого (магістерського) рівня вищої освіти

за спеціальністю 101 Екологія

галузі знань 10 Природничі науки

Кваліфікація: Магістр з екології

ДОКУМЕНТ

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 184 Гірництво (для обговорення)

Ресурсозберігаючі геоінформаційні технології в надрокористуванні

(Resource-saving geoinformation technologies in subsoil use)

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА

Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

  за спеціальністю 184 Гірництво

 галузі знань  18 Виробництво та технології

     Кваліфікація: Бакалавр з гірництва

ДОКУМЕНТ

 

[з 03.06.2020] Бронювання та викуп путівок на літнє оздоровлення

літнє оздоровлення 2020

Цьогоріч бронювання та викуп путівок відбуватиметься виключно онлайн

З 03.06 розпочалась видача ПРОМОКОДІВ та посилань для онлайн бронювання для співробітників, щоб ви змогли першими забронювати путівку та скористатися пріоритетом та пільговою вартістю для працівників та здобувачів освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського.

З 10.06 стартує онлайн продаж путівок для всіх бажаючих.

Дізнатися дати заїздів та ціни на путівки до баз відпочинку КПІ ім. Ігоря можна тут

Команда “KPIrelax”

Продовжити читання “[з 03.06.2020] Бронювання та викуп путівок на літнє оздоровлення”

Осінній семестр для вступників розпочнеться 21 вересня

Через зміщення дат вступної кампанії навчальний семестр у КПІ ім. Ігоря Сікорського для студентів 1-го курсу бакалаврату та 1-го курсу магістратури розпочнеться 21 вересня 2020-го й триватиме до 2 січня 2021-го. Для студентів 1-го курсу магістратури фізико-математичного факультету – до 28 листопада.

Зміни у графіку навчального процесу затверджено відповідним наказом.

«Перенесення термінів жодним чином не вплине на якість освітнього процесу ні з огляду на організацію начанння, ні з огляду на якість викладання. Ми маємо можливість сформувати розклад занять таким чином, щоб дотриматися норм навчального аудиторного часу і щоб наші студенти набору 2020 року повністю змогли відпрацювати всі заплановані заняття і вийшли на сесію у встановлені строки. Жодних скорочень програм та змін обсягів кредитів не передбачено. Може тільки збільшитися кількість пар на тиждень – у межах норми», – коментує проректор з навчальної роботи КПІ Анатолій Мельниченко.

Студенти всіх інших курсів розпочнуть навчання 1 вересня. Зміни у графіку навчання для вступників передбачено лише на один семестр, після зимової сесії графік стабілізується.

Відповідно до наказу № 7/313 від 13.12.2019 з 03.02.2020 р. відбулася реорганізація шляхом злиття кафедри інженерної екології та кафедри геоінженерії та створена на їх базі кафедра геоінженерії (відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 07 жовтня 2019 року (Протокол № 9).

На кафедрі геоінженерії у 2020 році проходить набір на спеціальність 184 Гірництво.

 

Оголошення

Всім студентам навчальних груп за освітньою програмою «Інженерна екологія та ресурсозбереження» спеціальності 101 «Екологія» перевірити актуальність своїх логінів та паролів від системи Campus (https://ecampus.kpi.ua/), так як скоро розпочнеться період залік та екзаменів. Якщо виникнуть питання – звертайтеся до своїх кураторів, вони можуть надати Вам відповідну інформацію.