[вересень 2018] «Адаптаційний курс» з фундаментальних дисциплін для першокурсників

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ім. Ігоря Сікорського» ЗАПРОШУЄ на «АДАПТАЦІЙНИЙ КУРС» З ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ на 2018– 2019 навчальний рік (ЛІЦЕНЗІЯ МОН УКРАЇНИ: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

Курс дозволить поєднання трьох взаємопов’язаних процесів, а саме: усунення прогалин з фундаментальної підготовки, шляхом здобуття та систематизації знань, допоможе студентам адаптуватись до розуміння основ Вищої математики (Фізики), а також надасть можливість підвищення ефективності засвоєння студентами матеріалу університетських дисциплін.

Кожен студент, за своїм бажанням, буде мати можливість прослухати додатковий адаптаційний курс з відповідної фундаментальної дисципліни.

До роботи в групах залучені висококваліфіковані викладачі відповідних профілюючих кафедр університету, що дозволяє повністю синхронізувати програму додаткових занять з програмою викладання відповідних університетських дисциплін.

Навчання розпочинається з вересня (субота). Заняття будуть проходити в лекційно-консультативній формі. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ.

За своїм особистим бажанням, студент має можливість прослухати додатковий ПОГЛИБЛЕНИЙ КУРС відповідної фундаментальної дисципліни. Заняття планується розпочати з вересня (по мірі комплектації груп). Групи формуватимуться за рівнем підготовленості студентів, з метою підвищення якості навчання.

НАВЧАННЯ ПЛАТНЕ

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ, КОЖЕН СТУДЕНТ МАТИМЕ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВІ БАЛИ ДО СЕМЕСТРОВОГО РЕЙТИНГУ З ВІДПОВІДНОЇ ДИСЦИПЛІНИ!

РЕЄСТРАЦІЯ

Телефони для довідок: (097) 628 – 06 – 22; (063) 955 – 08 – 46 з 10:00 до 17:00

Опубліковані результати Х науково-технічної конференції «Енергетика. Екологія. Людина»

Опубліковані тези доповідей Х НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ  «Енергетика. Екологія. Людина» Секція «Інженерна екологія та ресурсозбереження» (25-26 травня 2018 р.), які можна переглянути у розділі НАУКОВІ СЕМІНАРИ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ

ПОЛОЖЕННЯ про випускну атестацію студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Шановні колеги та студенти оновлено  ПОЛОЖЕННЯ про випускну атестацію студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Особливо потрібно випускникам звернути увагу на розділи 3.6 (Вимоги до структури та змісту  дипломного проекту, дипломної роботи) та 3.7 (Вимоги до структури та змісту магістерської дисертації)!!!

Х МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕНЕРГЕТИКА.ЕКОЛОГІЯ. ЛЮДИНА»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі в роботі  секції  “Інженерна екологія та ресурсозбереження Х МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕНЕРГЕТИКА.ЕКОЛОГІЯ. ЛЮДИНА», яка відбудеться 26 квітня 2018 р. в аудиторії № 201  корп. 22.

Реєстрація участників:  1000 – 1030.
Робота секції:  1030  – 1500.