[вересень 2018] «Адаптаційний курс» з фундаментальних дисциплін для першокурсників

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ім. Ігоря Сікорського» ЗАПРОШУЄ на «АДАПТАЦІЙНИЙ КУРС» З ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ на 2018– 2019 навчальний рік (ЛІЦЕНЗІЯ МОН УКРАЇНИ: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

Продовжити читання “[вересень 2018] «Адаптаційний курс» з фундаментальних дисциплін для першокурсників”

Опубліковані результати Х науково-технічної конференції «Енергетика. Екологія. Людина»

Опубліковані тези доповідей Х НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ  «Енергетика. Екологія. Людина» Секція «Інженерна екологія та ресурсозбереження» (25-26 травня 2018 р.), які можна переглянути у розділі НАУКОВІ СЕМІНАРИ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ

ПОЛОЖЕННЯ про випускну атестацію студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Шановні колеги та студенти оновлено  ПОЛОЖЕННЯ про випускну атестацію студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Особливо потрібно випускникам звернути увагу на розділи 3.6 (Вимоги до структури та змісту  дипломного проекту, дипломної роботи) та 3.7 (Вимоги до структури та змісту магістерської дисертації)!!!

Х МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕНЕРГЕТИКА.ЕКОЛОГІЯ. ЛЮДИНА»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі в роботі  секції  “Інженерна екологія та ресурсозбереження Х МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕНЕРГЕТИКА.ЕКОЛОГІЯ. ЛЮДИНА», яка відбудеться 26 квітня 2018 р. в аудиторії № 201  корп. 22.

Реєстрація участників:  1000 – 1030.
Робота секції:  1030  – 1500.

Другий ярмарок вакансій французьких компаній в Україні

26 квітня 2018 року в Києві в «Українському домі» відбудеться Другий ярмарок вакансій французьких компаній в Україні, організований Франко-українською торгово-промисловою палатою (CCIFU).

Ярмарок вакансій «Франція в Україні» – це ефективний майданчик для спілкування між роботодавцями та спеціалістами, які перебувають у пошуку нової перспективної роботи в міжнародних компаніях в Україні.

Серед учасників заходу будуть представлені такі міжнародні компанії: Crédit Agricole,  Auchan, Sanofi-Aventis Ukraine, Ukrsibbank BNP Paribas Group, Bigboard, Servier, Lactalis, Leroy Merlin, L’Oréal, Danone, ALD, Schneider Electric, PSA Groupe, Mazars, Jeantet, Bel Shostka, Euralis, Egis, Verallia, L’Occitane, Caudalie, Imerys.

Під час виставки представники компаній-учасників презентуватимуть актуальну інформацію про власні підприємства, відкриті вакансії та кар’єрні можливості.

 Французький ярмарок вакансій саме для Вас, якщо Ви:
  • бажаєте розпочати або продовжити кар’єру в міжнародній компанії;
  • маєте активну життєву позицію та прагнете розвивати  власні навички;
  • прагнете проявити свої таланти у професійному житті.

Зареєструйтесь та розпочніть стрімкий кар’єрний шлях разом з CCIFU!

Вхід вільний.