Конференція в Познанському університеті технологій 1-4 вересня 2019 року .

Шановні колеги!

До Вашої уваги пересилаємо повідомлення про конференцію, яка відбудеться 1-4 вересня 2019 року в Познанському університеті технологій.

Якщо Вас зацікавила дана інформація, просимо до 25 березня повідомити нам про бажання взяти участь у конференції та надіслати тему доповіді та контактні дані (номер телефону) для того, щоб Департамент міжнародного співробітництва мав можливість вести перемовини щодо підтримки участі представників КПІ ім. Ігоря Сікорського у конференції під час зустрічі з представником Познанського університету технологій, яка відбудеться 25 березня поточного року.

З повагою, Відділ координації міжнародної проектної діяльності Управління міжнародних зв’язків ДМС КПІ ім. Ігоря Сікорського (Просп. Перемоги, 37, корп. 1, кімн. 171/5).