Day of Japan in Kyiv 2018

У вересні 2018 р. співробітники кафедри інженерної екології взяли участь у заходах з нагоди ювілейного фестивалю “Day of Japan in Kyiv 2018” за підтримки Посла Японії в Україні, Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київської міської державної адміністрації, Міністерства інформаційної політики України та власне нашого університету. Цей фестиваль проводиться в Україні вже вп’яте та спрямований не лише на посилення культурних зв’язків між нашими країнами, а й на розвиток міжнародного співробітництва.

Фестиваль проводився впродовж декількох днів та об’єднав велику кількість заходів, розміщених на п’яти локаціях на території університету. Особливо вразили виставка японського інтерактивного медіа-мистецтва Канадзава Маюко, експозиція якої була розміщена у бібліотеці КПІ ім. Ігоря Сікорського, демонстрація японської чайної церемонії школи Урасенке у 9-му корпусі (Колізеї), а також виставка макетів відомих споруд Японії, занесених до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО (Алея сакур). Крім того, співробітники кафедри відвідали експозиції каліграфії, бонсай та бойових мистецтв, фотовиставку Ольги Хоменко й Хіроші Танаки, виставку “100 предметів сучасного японського дизайну”.