Відповідно до наказу № 7/313 від 13.12.2019 з 03.02.2020 р. відбулася реорганізація шляхом злиття кафедри інженерної екології та кафедри геоінженерії та створена на їх базі кафедра геоінженерії (відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 07 жовтня 2019 року (Протокол № 9).

На кафедрі геоінженерії у 2020 році проходить набір на спеціальність 184 Гірництво.

 

Оголошення

Всім студентам навчальних груп за освітньою програмою «Інженерна екологія та ресурсозбереження» спеціальності 101 «Екологія» перевірити актуальність своїх логінів та паролів від системи Campus (https://ecampus.kpi.ua/), так як скоро розпочнеться період залік та екзаменів. Якщо виникнуть питання – звертайтеся до своїх кураторів, вони можуть надати Вам відповідну інформацію.

[до 22.05.2020] Термін карантину продовжено

Відповідно до рішення Кабінету міністрів України карантин у КПІ ім. Ігоря Сікорського триватиме до 22 травня 2020 року.

Дія всіх заходів щодо організації навчального та робочого процесів в університеті, передбачених наказом ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського 7/60 від 17.03.2020, продовжується та є чинною на весь період дії карантину, оголошеного та подовженого українським урядом

У КПІ преміювали вчених за публікації у Scopus та Web of Science

КПІ ім. Ігоря Сікорського посідає 6-те місце зі 177 українських вишів за показниками бази даних Scopus. Моніторинг провів у квітні сайт Освіта.ua. Серед критеріїв оцінювання – показники публікаційної активності: кількість публікацій, кількість цитувань та індекс Гірша. Їх визначають міжнародні наукові бази даних Scopus і Web of Science. Упродовж останніх шести років індекс Гірша у КПІ помітно зростає.

«У міжнародних рейтингах індекс Гірша важливий – він показує, наскільки університетські співробітники представлені у провідних наукових міжнародних виданнях. Це впливає на авторитетність університету – адже наші науковці публікуються в тих виданнях, де приймають тільки визнані роботи», – коментує перший проректор КПІ Юрій Якименко.

Цього року КПІ преміював своїх науковців, які 2019-го публікувалися у журналах Scopus і WoS із імпакт-фактором не менш як 0,5 та своїми статтями підвищили загальний рейтинг КПІ. Серед публікацій премійованих вчених представлені роботи здебільшого технічного та природничого спрямувань.

Загалом премійовано 345 науково-педагогічних працівників і 17 науковців, а загальний фонд премій становить 700 тисяч гривень. Мінімальна сума премії авторам за публікаційну активність становитиме 500 грн, максимальна – обмежена сумою 15 тис. грн. Мінімальну суму премії отримають 141 автор, максимальну – 4.

Нині КПІ має індекс Гірша 61. Преміювання авторів за публікації у виданнях з високим імпакт-фактором сприятиме подальшому зростанню індексу Гірша університету та отриманню університетом вищого місця у рейтингах.