Карантин у КПІ – офіційно

Карантин в університеті починається завтра, 12 березня. Він триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня. Під час нього всі форми навчання будуть дистанційними.

Це передбачено університетським наказом, прийнятим 11.03, відповідно до рішень Кабінету міністрів України.

За умови успішної організації дистанційного навчання відпрацьовувати пропущені через карантин пари – не потрібно!

У студмістечку карантин передбачає скасування масових заходів. Мешканці можуть залишатися у гуртожитку або поїхати додому – за умови доступу до мережі інтернет для дистанційного навчання.

Адміністрація студмістечка організує посилену санітарну обробку приміщень, а також щоденний моніторинг стану здоров’я студентів, що мешкають у гуртожитках.

Наполегливо рекомендуємо не виїжджати за кордон без нагальної потреби. Зокрема, до країн, де спостерігається поширення коронавірусної інфекції.

Про можливі зміни дат та інші важливі новини щодо карантину повідомлятимемо через офіційні інформаційні ресурси.