Стипендії на вивчення німецької мови в Баварії

Початок події: 2019-03-25
Останній термін: 2019-03-25

Оголошено конкурс на отримання стипендій від Баварського академічного центру для Центральної, Південної та Південно-Східної Європи (BAYHOST) на літні курси з вивчення німецької мови в університетах Баварії (Німеччина).

Категорії учасників: студенти (починаючи з 2-го курсу), аспіранти, викладачі та співробітники, які володіють німецькою мовою на рівні не нижче В1.

Тривалість курсів: один місяць в липні-серпні (в залежності від обраного університету).

Фінансові умови: стипендія покриває навчання, проживання та харчування.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн аплікаційну форму та підготувати пакет документів, який необхідно надіслати поштою на адресу центру BAYHOST.

Дедлайн: 25 березня 2019 року.

Детальна інформація про програму та пакет документів за посиланням.

За консультаціями щодо участі звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ауд. БІЦ-410,academobility@dir.sumdu.edu.ua, тел. 68-77-84).