Музичне привітання-подарунок до свята 8-го Березня

Свято весни надовго запам’ятається студентам, викладачам, співробітникам та гостям інституту ІЕЕ які напередодні, 7 березня, в чудовий сонячний день отримали незвичайне музичне привітання-подарунок. До свята 8-го Березня в корпусі 22 ІЕЕ Галерея-клуб ”Енергія Художнього Образу”, відкритий фестиваль авторської пісні ”Точка зору” КПІ ім.Ігоря Сікорського презентували музичний проект “Весняний камертон” за участю лауреатів та дипломантів конкурсів авторської пісні Володимира Пушкіна, Юрія Дмитренка, Олександра Маслєннікова, Юрія Семенюка та студента групи ОН-г61-2 Загорського Дмитра.

Художній керівник проекту – заслужений працівник культури КПІ Володимир Пушкін, керівник університетського Галереї-клубу «ЕХО», поет, композитор, автор і виконавець власних музичних творів, член жюрі багатьох музичних конкурсів.

На початку концерту наших чарівних пані та панянок привітав теплими словами та побажаннями з наступаючим святом весни директор інституту Денисюк Сергій Петрович.

Зі смаком підібраний пісенний репертуар наповнив святковим настроєм імпровізовану сцену – хол першого поверху 22 корпусу ІЕЕ. Віртуозна гра музикантів, розмаїття і широкий діапазон ліричних: авторських і популярних пісень, прийшлися до смаку і заполонили душі і серця слухачів цього концерту. Фінальним акордом музичного проекту стала пісня – камертон української естради «Червона рута», яку виконали музиканти і слухачі.

Віримо, що ми ще будемо часто зустрічатися на подібних заходах, які піднімають духовність, патріотизм, авторитет і роль нашої рідної Альма-матер – Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Музиканти щиро подякували адміністрацію ІЕЕ у сприянні заходу та членів радіоклубу «Політехнік» за допомогу в налаштуванні акустичної апаратури, задіяної в концерті.

До нових зустрічей!

Викладач кафедри інженерної екології ІЕЕ Сергієнко Микола Іванович