Премія Верховної Ради України молодим ученим

Надсилаємо інформацію щодо оголошення  прийому робіт на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.  Премія присуджується за вагомі наукові досягнення  під час проведення фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Згідно листа МОН щороку присуджується 20 Премій у розмірі 20 тис. гривень кожна, але 5.02.2019р. прийнято нову Постанову, якою передбачено збільшення премій ВР України до 30, а розмір кожної з них становить шістдесят прожиткових мінімумів для працездатних осіб станом на 1 січня року, наступного за роком подання робіт на отримання Премії.

Роботи приймаються Департаментом науково-технічного розвитку МОН до 15 березня 2019 року.

Докладна інформація про конкурс лист МОН №18.4-55 від 31.01.2019 року додається.

Зверніть увагу! Згідно п.6 вимог, викладених в Інструкції до оформлення документів, надається Протокол з результатами таємного голосування затвердженого на Вченій раді університету.

Документи на Премію (для підпису проректором з наукової роботи та поданні на Вчену раду університету) попередньо узгодити в організаційно-аналітичному відділі НДЧ (кімн. 138, головний корпус, 204-92-00).