Захист дипломного проекту і магістерської дисертації

Захист дипломного проекту

Вимоги до оформлення дипломних проектів

Для затвердження теми дипломного проекту та виготовлення дипломів необхідна копія паспорту та копія закордонного (за наявності), яку слід подати до 9 листопада 2016 р. разом із заявами на тему дипломного проекту, та прізвищем англійською мовою. Обов’язково надати також копії та перелік публікацій за час навчання у бакалавраті.

Дати захистів бакалаврів у 2017 р.

Дати захистів бакалаврів (без відриву від виробництва) у 2017 р.

Дати захистів спеціалістів у 2017 р.

СКЛАД ЕК по захистах дипломних проектів за спеціальністю 7.04010601 – “Екологія та охорона навколишнього середовища” освітньо-кваліфікаційного рівня фахівця «спеціаліст» на 2017 р.

СКЛАД ЕК по захистах дипломних проектів для студентів напряму підготовки 6.04010601 Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» освітньо-кваліфікаційного рівня фахівця «бакалавр» на 2017 р.

СКЛАД ЕК по захистах дипломних проектів для студентів напряму підготовки 6.04010601 Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» освітньо-кваліфікаційного рівня фахівця «бакалавр» (без відриву від виробництва) на 2017 р.

Захист магістерської дисертації 

Вимоги до оформлення магістерських дисертацій

Для затвердження теми магістерської дисертації та виготовлення дипломів необхідна копія паспорту та копія закордонного (за наявності), яку слід подати до 9 листопада 2016 р. разом із заявами на тему магістерської дисертації, та прізвищем англійською мовою.

Дати захистів магістрів у 2017 р.

СКЛАД ЕК по захистах магістерських дисертацій зі спеціальністю 8.04010601 – “Екологія та охорона навколишнього середовища” освітньо-кваліфікаційного рівня фахівця «магістр» на 2017 р.

Для отримання диплому необхідно:

1. Заповнений і підписаний обхідний лист (з печаткою деканата).

2. Паспорт.

3. Студентський квиток (за відсутності – підписана директором/зас. директора заява про втрату квитка).

4. Корінець про проплату вартості диплому.