Шановні колеги!

В межах відзначення Міжнародного Тижня Відкритого Доступу (22 – 28 жовтня 2018 р.) Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів, студентів відвідати заходи :

Семінар «Інституційний репозитарій ELAKPI: як спільними зусиллями ми можемо формувати якісну електронну колекцію університету», що відбудеться 23 жовтня 2018 р. о 15:00

Цільова аудиторія: науковці, викладачі, аспіранти, студенти

Ключові аспекти:

• Переваги участі у створенні бази академічних текстів університету для авторів та користувачів;
  • Шляхи розміщення матеріалів в ELAKPI;
  • Значення ініціативи самоархівування наукових публікацій;
  • Як самостійно додати матеріали до зібрань е-архіву.

Доповідач: Тимошенко Стелла, консультант Центру інформаційної підтримки освіти та досліджень НТБ (s.tymoshenko@library.kpi.ua, тел. (044) 204 972 4)

Місце проведення: Бібліотека КПІ, Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень (4 пов., 9 зала)

Для участі у заході просимо Вас заповнити коротку реєстраційну форму:

Семінар «IEEE STYLE – міжнародний стиль цитування та посилання в наукових роботах», що відбудеться 25 жовтня 2018 р. о 15:00

Ключові аспекти:

• стиль цитування Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE Citation Style) як один з поширених міжнародних стандартів в   інженерії, електроніці, телекомунікації, інформатиці та інформаційних технологій
  • особливості оформлення посилань у тексті роботи
  • упорядкування списку використаних джерел

Доповідач: Ніжинська Тетяна, консультант Центру інформаційної підтримки освіти та досліджень НТБ (t.nizhynska@library.kpi.ua, тел. (044) 204 96 72)

Місце проведення: Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка, Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень (4 пов., 9 зала)

Для участі у заході просимо Вас заповнити коротку реєстраційну форму: