ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Енергетика. Екологія. Людина» 2017

seminar-icon

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі в роботі  ІХ міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених «Енергетика. Екологія. Людина», яка відбудеться 25-26 травня 2017 року. Участь у конференції безкоштовна.

Для участі необхідно надіслати Гребенюк Тетяні Володимирівні  на електронну адесу (t.hrebeniuk07@gmail.com) заповнену ЗАЯВКУ та оформлені ТЕЗИ ДОПОВІДІ до 15 травня 2017 року !!!

Приклади оформлення робіт можна подивитися у минулому збірнику!

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ХIII Міжнародній науково-технічній конференції «АВІА-2017» (секція «Авіаційна хімотологія та захист довкілля») яка відбудеться 20-21 квітня 2017 року в Національному авіаційному університеті (Україна, м. Київ). Матеріали подаються українською, англійською та російською мовами. Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА. Термін подачі матеріалів до 25 березня 2017 року (на електронну адресу specially@ukr.net). Роздруковану версію матеріалів необхідно передати Кравець Марії Олександрівні в ауд. 5.613 (тел. 406-74-52). Акт експертизи не потрібен. 

ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Енергетика. Екологія. Людина»

Вже опубліковано тези доповідей IX Міжнародної науково-технічної конференції «Енергетика. Екологія. Людина» Секція 6(С6), які можна переглянути у розділі НАУКОВІ СЕМІНАРИ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ

VI Міжнародна науково-технічна конференція

seminar-icon

Шановні добродіїЗапрошуємо Вас взяти участь у VI Міжнародній науково-технічній конференції «ПРОБЛЕМИ ХІММОТОЛОГІЇ. Теорія та практика раціонального використання традиційних і альтернативних паливно-мастильних матеріалів», що відбудеться у 19–23 червня 2017 року. Переглянути більш детальну інформацію.

ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Енергетика. Екологія. Людина»

seminar-icon

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі в роботі  ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Енергетика. Екологія. Людина», яка відбудеться 8 грудня 2016 року. Участь у конференції безкоштовна. Можлива заочна участь.